Bejelentés

Az alapítvány 1999-ben alakult Nyergesújfaluban.

Az alapítvány célkitűzései:

•  A tanulók idegen nyelv és számítástechnika-informatika oktatásához szükséges tárgyi feltételek folyamatos korszerűsítése, bővítése.
  •  A tanulmányi, szaktárgyi versenyek szervezésének, rendezésének elősegítése támogatása, a kiemelkedő teljesítményt nyújtó tanulók jutalmazása.
  •  A tanulók kulturális életének gazdagítását szolgáló rendezvények programok támogatása.
  • A tanórán kívüli tornatermi és szabadtéri sportolás, úszás az egészségmegőrzést szolgáló szabadidős programok tanulói igénybevételének elősegítése.
  • Környezet- és természetvédelmi programok, tanulmányi kirándulások támogatása.
  • Hozzájárulás a kiemelkedő képességű tanulók tehetségének kibontakoztatásához, valamint az arra rászoruló tanulók tanulmányokkal összefüggő szociális helyzetének javításához.

Az alapítvány ügyintéző és képviselő szerve a 8 főből álló kuratórium.

A kuratórium tagjai:

• Fábián Magdolna – elnök
  • Bodoni Tünde – titkár
  • Szabóné Kuthy Andrea
  • Nádudvari Ilona
  • Némethné Novák Adrienn
  • Szabóné Dudás Melinda
  • Baráth Tünde
  • Kozma Attiláné

Ingyenes honlapkészítő
Profi, üzleti honlapkészítő
Hirdetés   10
Végre értem amit angolul mondanak nekem, és megértik amit mondok.

KÖSZÖNÖM NOÉMI!